Alışveriş Sepetim
31,289
33,907

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Şiketimiz 1995 yılında kuruldu, Bugün Türkiye'nin önde gelen markalarının yetkili bayiliğini yapmaktayız.

Bosch Ev Aletleri, nesillerdir günlük hayatın daha da kolaylaşmasını sağlıyor. Ev işlerinden bazılarını sizin yerinize onlar yapıyor. İşlerin daha çabuk bitmesini garanti ederek zamandan kazandırıp, yaşam kalitesini arttırıyor.

Profilo, 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne eklemiştir. Türkiye'nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ nin beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün gamı bulunmaktadır.

Silverline 1994 yılında Türkiye’de kuruldu. Bugün ankastre mutfak ürünlerinin üretimi ve satışında dünyanın en büyük markalarından biridir. Silverline Avrupa’nın ilk 5 , dünyanın ilk 10 davlumbaz üreticisinden biridir.1000’in üzerinde çalışanı ile yenilikçi ve tasarım gücü yüksek tüketici ve çevre dostu ürünler geliştirmektedir. Almanya ve İtalya temsilcilikleri yer almakta ve 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

Türkiye pazarının, alanında en iyleri olan bu 3 marka ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.